Nakliye Esnasında Lazım Olan Aletler

Nakliye olayı esnasında daha planlı, programlı ve hızlı hareket edebilmek için kullandığınız malzeme ve aletlerin, size yardımcı olacak niteliğe sahip olması gerekir. İşe yarar aletler, vakitten tasarruf etmenize ve zorlu işleri sıkıntı olmaktan çıkarmaya yardımcı olur.
Gebze evden eve nakliyat esnasında alet çantanızdan bulunması gerekenler
Öncelikle düz tornavida, yıldız tornavida takımı ve lokma setleri monte – demonte özelliğe sahip olan gardırop, masa ve yatak odası takımı gibi mobilyaların pratik bir şekilde taşıması için gereklidir. Şarjlı matkap tabancaları ile hız ve zaman kazanabilirsiniz.

gebze-nakliye-aletleri

Karton Koli Paketleme Kağıdı ve Çöp Poşetleri
Kırılacak cam ve porselen gibi mutfak eşyalarınızı paketlerken değişik en ve boy ölçülerine sahip karton kolileri kullanabilirsiniz. Karton kutular, dayanıklı oldukları için her türlü malzemeyi taşımaya olanak tanır. Kolilere özellikle cam eşyaları paketlerken bol bol paketleme kağıdına sarın ve kolideki tüm boşlukları paketleme kağıtları ile doldurun.

Astel Koli Bandı ve Koli Bantlama Makinesi
Eşyalarınızı karton koli ve paketleme içine koyduktan sonra, koliyi kapamak için en uygun ve kısa yöntem astel koli bandı kullanmaktır. Astel marka koli bandlarını çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Ayrıca her nalburda bulabilirsiniz.
Maket Bıçağı ve Makas
Karton kolileri açarken maket bıçağı ve makas çok işinize yarayacak ve gebze evden eve nakliye esnasında en çok kullanacağınız aletler arasında yer alır.
Keçeli Kalemler
Karton koliler ve poşetlerin üzerine uyarı yazıları yazmak için, arka cebinizde kalem bulundurmayı da unutmayın.