Nakliye Esnasında Kullanılan Malzemeler

nakliyatEvden Eve Nakliyat’ta koli, kraftlı naylon, balonlu naylon, streç, bant, ip kullandığımız malzemler arasında gelmektedir. Eşyalarınızın taşınması için kullanılan balonlu naylon ya da kraftlı naylonlar denye bakımından kalınlıkları ve beyaz mobilyalarınızda kullanmayı her zaman tercih ederiz.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için genellikle kullandığımız bir başka ambalaj malzemesi olan patlamayan baloncuklu naylonla taşıma yapılmaktadır. Baloncuklu naylonlar özellikleri sırt sırta bakan yüzleri düz bir satıh oluşturmakta baloncuklar iç tarafta kalmaktadır.

Eşyalarınız nakledilmesi sırasında örnegin koltuğunuzu balonlu naylonla sarılıyken yerde sürüklenirse bile balonlu naylon yırtılmamakta ve taşıma sırasında merdivenlerin geçişleri dar bile olsa eşyanız zarar görmeden taşınmaktadır.

Gebze evden eve nakliyat eşyanızın balonlu naylonla sarımı öncesinde hassas ürünlerde ( Örneğin beyaza mobilya gibi).. balonlu naylon öncesinde köşelerinin çift katlı sarılması ve sonrasında sargı işlemi çift ambalaj üsulüyle taşınmaktadır.