İzmit evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat, Hisaroğlu Nakliyat kaliteli hizmetinin sırrı kendine has tarzında saklıdır, ayrıca soyut aşamadaki tasarlama işlevi ile eşyasının sağlıklı ve güvenli şekilde nakliyesi için gerekli bütün çabayı ve özveriyi göstermektedir.
Güvenilir hizmette rakip tanımayan inkılapçı, çağdaş dünya standartlarına yaklaşmış bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Sigortalı, tecrübeli eleman kadrosuyla haftanın yedi günü siz saygı değer müşterilerimize, geniş araç filosuyla isteklerinize cevap verecek şekilde hizmet vermekteyiz.
Kısaca izmit evden eve nakliyat esnasında sunacağımız hizmetlerimiz şu şekilde sıralanmaktadır:

  • İsterseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Peki ekspertiz hizmeti nedir?
Ekspertiz hizmeti; Firmamızın görevlendirdiği bir eksperin aracıyla ücretsiz bir şekilde evinize kadar gelip eşyalarınızın değeri, apartmana aracın yanaşıp yanaşmadığı, park sorunun olup olmadığını, katı ve yeni taşınılacak apartmanın konumunu, park sorunun olup olmadığını ve katı gibi özellikler göz önünde bulundurarak hazırladığı rapor sayesinde size en uygun fiyatlandırmayı sunar.

  • Eşya tespitinden sonra paketlemdirme işlemine başlanılır. Paketleme sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.
  • Paketlemeden sonra araca yükleme işine girişilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgiyi araçlarımız sayfasında bulabilirsiniz.

Bütün bu işlemler sonrasında eşyalarınızın öbür tarafa sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi kalır.Yılların bize verdiği tecrübeler sayesinde izmit evden eve nakliyat hizmetlerinde öncü firma olma gururunu yaşamaktayız, siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmak bizim için şereftir.