Gebzede Her Şey Dahil Nakliyat Hizmeti

Gebze evden eve nakliyat çeşitlerini sorarsanız daha çok seçim edilen hizmetleri 3’e ayırabiliriz. Değişikleşme genellikle ambalajlanacak eşya ölçüsüne göre olmaktadır.

İşte taşınan insanların en çok seçim ettiği hizmet çeşitleri.

1- Tüm ambalajlama işlerini şirket yapar.

Hizmete Dahil İşler:

Bu alternatifte nakliyat işletmesi gelip tüm paketleme işlerini yapar. Mobilya ve beyaz eşyaların demontajını ve ambalajlamasını yapar. Tüm eşyaları kamyona yükler yeni konutta taşımasını yapar.

Yeni konutta beyaz eşya ve mobilyaların kurulumunu yapar istediğiniz odanın istediğiniz köşesine eşyalarınızı kurar.

Hizmete Dahil Olmayan İşler:

Gebze nakliyat şirketi paketleri açmadan paketleri istediğiniz odaya yerleştirir. Paketleri sizin açmanızı ister.

Bu hizmette duvar delme dahil kurulumları da yapmazlar.

Klima, anten, avize kurulumlarını nakliyat şirketlerinden beklemeyin. Bu işleri de üstlenmezler.

2- Kutulama işlerini siz yaparsınız şirket yalnızca beyaz eşya ve mobilyaların kurulum demontaj ve ambalajlamasını yapar.

Hizmete Dahil İşler:

Bu hizmet çeşidini seçim ettiyseniz şirket kaba eşyalar olarak deyim edilen mobilya ve beyaz eşyaları demonte eder, koliler ve sizinde ambalajladığınız eşyalarla beraber yeni konuta taşımasına reelleştirir.

Yeni konutta beyaz eşya ve mobilyaların montajını sizin gösterdiğiniz odalara yapar. Kutuları da istediğiniz odalara dizer ve şirketin işi bitmiştir.

Hizmete Dahil Olmayan İşler:

Şayet bu hizmet çeşidini seçim ettiyseniz şirketin taşınma günü kapınıza paket almadan gelebilir. Zira kutulama işlerinin bittiğini düşünür. Bunu öğrenil ve hazırlığınızı ona göre yapın.

Gebze evden eve nakliyat şirketi kutuları açmadan kutuları istediğiniz odaya yerleştirir. Kutuları sizin açmanızı ister. Bu hizmette duvar delme dahil kurulumları da yapmazlar. Klima, anten, avize kurulumlarını nakliyat şirketlerinden beklemeyin. Bu işleri de üstlenmezler.

3- Tüm ambalajlama kurulum demontaj işlerini siz yaparsınız işletme yalnızca taşımayı yapar.

Bu hizmette eşyayı yalnızca taşıma işi vardır. Paketleme, montaj ve ambalajlama hizmetleri yok