Gebze Şehirlerarası Nakliyat

Her yıl belli tarihlerde devlet memurları (polis, asker, öğretmenler) kendi talepleri üzerine yada tayin için oturdukları şehirden daha uzak şehirlere evden eve nakliyat yapmaktadırlar. Bu nedenle Hisaroğlu Nakliyat olarak gebze evden eve nakliyat piyasasında şehirlerarası nakliyat hizmeti vermeye özenle devam etmektedir. Uzun mesafelerde her zaman taşınmak daha güçtür. Şehirler arası nakliyat beraberinde işin ehli ve uzman bir kadro sahibi bir nakliyat firması getirmektedir. Gebzede evden eve nakliyat firması seçme nakliye esnasında yaşanacak stresi en aza indirecektir.
sehirlerarasi-nakliyat-gebze
Şehirlerarası evden eve nakliyat yaparken dikkat edilmesi gerekilen en önemli şey paketleme aşamasıdır çünkü eşyaları uzun mesafe boyunca koruyacak bir paketleme ve ambalaj malzemesi kullanılmalıdır. Bu için paketleme sayfamıza bakabilirsiniz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat yaparken nakliye firmanız ile sözleşme yapın sözleşmede dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.
1- Sözleşmede yer alan maddeleri üşenmeden tek tek okuyunuz. Sözleşme imzalandıktan sonra firma yetkilisi tarafından kaşelenmelidir.
2- Yapılan sözleşmede kesinlikle gelen nakliyat aracını plakasını sözleşmede belirtiniz. Bunu sayede nakliyat firması sizden habersiz bir şekilde eşyanızı başka bir araca aktaramaz.
3- Eşyalarınızın teslim alınış ve teslim ediliş tarihlerini sözleşmenizde belirtin ve böylelikle olası bir gecikme durumundan kurtulun.
4- Sözleşmeye sizin için hazırladığımız taşınacak eşya listesini eklemeyi unutmayın ve bu lisateyi firma yetkilisine imzalatın. Kayıp eşya durumunda ispatınız daha kolay olacaktır.
gebze-sehirleraras-evden-eve-nakliyat

Gebzede şehirlerarası evden eve nakliyat sigortasını yaptırmayı unutmayı ve sigorta poliçesinin bir nüshasını taşınmadan önce firma yetkilisinden isteyin. Son bir uyarı sigortalanan eşyanız bütün kırık ve çizikleri kapsar diye firmalara inanmayın.