Gebze Şehir İçi Nakliyat

Gebze Şehir İçi Nakliyat Ücretleri

Gebze şehir içi nakliyat ücretleri genel olarak ev eşyalarınızın miktarına, taşınacağınız evin uzaklığına ve eşyanın ineceği yada çıkacağı kat sayısına bağlı olarak belirlenir. Bu konular dışından da fiyatı etkileyen belirli durumlar olabilir. Mutfak eşyalarınızı nakliyecinin paketlemesini talep ederseniz ki buna nakliyeci dilinde toplamalı iş denir. Nakliyat firmaları 200 TL gibi extra bir ücret karşılığında bu hizmeti size sunacaklardır. Dış asansör talep ederseniz 300 TL ile 400 TL arasında extra bir fiyat daha alabilirsiniz. Yani sekiz yüz TL başlangıç fiyatı toplamalı iş için iki yüz TL, asansör için üç yüz TL ile toplam fiyat bin üç yüz TL çıkabilir. Almak istediğiniz hizmet ve eşyalarınızın miktarı, kat sayısı ve de taşınacağınız evin uzaklığı fiyatı oluşturan önemli etkenlerdir.

Gebze Şehir İçi Nakliyat Esnasında Tabak ve Bardakların Paketlenmesi

Bu eşyaların iyi paketlenmesi gerekir, yanlış paketleme ile en sevdiğiniz porselen ekibiniz bozulabilir. Paketlerken dikkat etmeniz gereken önemli bilgileri sırayla yazmakta yarar olacağını düşünüyorum.

1- Orta boy çift oluklu kolileri kullanın
2- Tabakları tek tek kağıtlara sarın ve koliye dik olarak yerleştirin.
3- Bardakların içlerine değil daha çok dışlarına kağıt sarmaya özen gösterin.
4- Koliye bu eşyaları yerleştirmeden önce kolinin altına kırıştırdığınız kağıtları tampon olarak yerleştirin. Arkasından önce büyük tabak ve porselenleri yerleştirin. İlk sıra dolduktan sonrasında her kat ve boşluklara kağıt sıkıştırın. Kolinin üstlerine doğru daha küçük olan eşyaları örnek olarak bardakları yerleştirin.
5- Koli dolduğunda üst kısmına da kağıt kırıştırarak tampon olarak kullanın. Böylece hem altta hem de üstte tampon bölgeler orta bölümde ise eşyalarınız olacaktır.
6- Koliyi doldurduktan sonrasında etiketlemeye özen gösterin. Her tarafına uyarıcı notlar alın ve içindekiler hakkında data verecek şekilde notlar alın.
7- Kolilerin çok ağır olmamasına dikkat edin. Ağır koliler başka eşya yada kolilerde hasarların oluşmasına niçin olabilir.