Gebze Nakliyatta Yaz Kampanyaları Başlamıştır

#Kampanya 1 – Uygun Fiyatta Gebze Nakliyat;

Gebze evden eve nakliyat ve ev eşyası  depolama hizmetlerinde %18 varan indirim fırsatları ile  evinizi  taşıtabilir veya uygun fiyatlara ev eşyası  depolama hizmeti alabilirsiniz. Gebze evden eve nakliyat fiyatlarında yazın gelmesiyle iş sezonun başlamasıyla birlikte fiyatların yüksek olmaktadır. Hisaroğlu Nakliyat olarak bu sıkıntı süreçte yaz indirim fırsatları ile gebze evden eve nakliyat, paketlemesinde  %18’lere  varan indirimli fiyatları ile siz kıymetli müşterilerimize uygun fiyatta kaliteli hizmet sunarak sektörün en iyi markalarında birisi olmaktadır.

#Kampanya 2 – Uygun Fiyatta Depolama ;

Gebze ev eşyası depolama hizmetlerinde kalite ve güvenliğin ön planda olduğu eşya depolama alanlarımızda yaza özel 200 TL’ye oda kiralama fırsatlarımızdan  faydalanabilirsiniz.

#Kampanya 3 – Kentsel Dönüşüm için Özel İndirim ;

Kentsel dönüşüm projesinde zorunlu evden eve nakliyat olmasından dolayı Hisaroğlu Nakliyat %30 taşıma indirimi yapmaktadır.  Fakat %30 indirimli nakliye  hizmeti bina yönetimi ile anlaşma üzerinde yapılmaktadır. Şahsi taşınmak isteyen müşterilerimiz için %15 nakliye indirimi yapılmaktadır.

#Kampanya 4 – Devlet Memurlarına Özel İndirim ;

Kamu personellerine %18 indirimli fiyatlarımız başlamıştır. Hisaroğlu Nakliyat her zaman memurlarımız yanındadır. Şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası taşıma veya depolamaya özel indirim fırsatlarını kaçırmayın.

#Kampanya 5 – Uygun Fiyatta Şehirlerarası Nakliyat ;

Şehirler arası ev eşyalarınızı taşımasında bütün yetki belgelerine (k3) sahip olan Hisaroğlu Nakliyat Türkiye’nin her  yerinekesintisiz hizmeti ile bir hafta öncesinde randevu alan müşterilermize %20 yaz indirim fırsatlarında faydalanabilirsiniz.

#Kampanya 6 – Uygun Fiyatta Parça Eşya Taşıma;

Parsiyel taşımada yükünüzü ağırlığı gözetmeksizin on gün öncesinde çağrı merkezimize  bildirimde bulunmanızda %10 indirim uygunlanacaktır.

#Kampanya 7 ;

Yedinci ve son kampanyamızda utanmadan bu yazıyı kopyalayıp web sitesinde paylaşacak olan arkadaşlarımıza gelsin. Kopyalamak artık serbest kopyacı kardeşlerim her şeye rağmen sizi seviyorum sizler nakliyat cāmiʿayasının renklerisiniz.