Gebze Evden Eve Nakliyatta Bu Hatalara Düşmeyin

gebze-nakliyat-hatalariTaşıma konusunda başta Gebze halkı olmak üzere web sitemiz sayesinde bir çok insanı korsan nakliyeci tarafından magdur edilmesinin önüne geçtiğimiz için firma olarak halkımızı bilgilendirmek konusunda kararlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu yazımızda Gebze evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken sıklıkla yapılan hatalara değineceğiz. Bu hataları ve yapılması gerekenleri aşamalı bir şekilde inceleyeceğiz.
Bir Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olmamak

gebze_evden_eve_nakliyat_fiyatlari
İnternet bulduğunuz veya bir tandığınız vasıtasıyla ilk gördüğünüz nakliyat şirketiyle anlaşmak bu konuda yapılan en büyük hataların başında gelmektedir. Unutulmamalıdır ki detaylı bir araştırma yapılmadığı sürece yapılacak nakliye işinde olası bir verim alınması imkansızdır.
İki Korsan Bir Nakliye Şirketiyle Anlaşmak

gebze-korsan-nakliyat
Gebze evden eve nakliyatta yapılacak en kritik hata piyasada çok sayıda bulunan korsan bir nakliye firmasıya anlaşmak ve bütün taşıma sürecini kendinize zehretmenizdir. Çünkü böyle bir firma ile anlaştığınız zaman eşyalarınız kırılıp kaybolabilir.
Üç Karton Koli Yerine Poşet Kullanmak

gebze-nakliyat-koli-kullanmak
Cam eşyaları kolilemek oldukça önemli bir işlemdir. Bu işlemi yaparken doğru malzemeleri kullanmak son derece önemlidir. Dolaysıyla paketleme işlemine taşınmadan birkaç gün önceden başlamanızda fayda vardır. Ayrıca, mümkünse benzer hacim ve şekildeki kolilerde paketlemenize yararlı olacaktır ve lütfen koli yerine poşet kullanmayı aklınızdan bile geçirmeyin.
Dört Taşımak İçin Doğru Zamanı Tercih Etmek

gebze-evden-eve-nakliyat-ne-kadar-zaman-alir

Genellikle müşterilerimiz taşınmak için haftasonlarını tercih ederler oysa ki o zamanlamabakımında oldukça yanlış bir davranıştır. Nakliyat firmaları haftasonları en yoğun oldukları zamanlardır.. Artan talep nedeniyle fiyatlarda doğru orantılı artmaktadır. Bu nedenle uygun bir nakliye hizmeti istiyorsanız hafta içi taşınmanız sizin için daha hayırlı olur.
Beş Karton Koliler İçin Uyarı Etiketleri Kullanmamak

Gebze evden eve nakliyat sürecinin sağlıklı geçmesi için detaylı bir planlama yapmanıza gereklidir. Bütün karton kolileri açmadan hangi eşya hangi kutuda öğrenebilmeniz için firmamız tarafından hazırlanan uyarı etiketlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Dikkat Kırılabilir Etiketi

gebze-nakliyat-dikkatli-tasiyin

gebze-nakliyat-dikkat-elektronik-esya

gebze-nakliyat-salon

gebze-nakliyat-oturma-odasi

gebze-nakliyat-yatak-odasi

gebze-nakliyat-genc-odasi

gebze-nakliyat-mutfak

gebze-nakliyat-banyo
Nakliyat esnasında koliler için uyarı etiketleri öndirip kullanmak için pdf formatta indirmek Taşınırken Koliler İçin Uyarı Etiketlerine tıklamanız yeterli olacaktır.