Derince Evden Eve Nakliyat

İş yeri,büro, ofis, evden eve nakliye,evden eve taşımacılık ve tekstil taşıma konusunda donanımlı arac ve ekipmanları ile siz degerli müşterilerimizin güvenini kazanmış olup hizmette kusursuz anlayışı ile Derince Evden Eve Nakliyatta ilklere imzasını atmıştır. Eşya taşımacılıgında paketleme-montaj – sökme-takma sigorta – taşıma ev eşyasının taşıma için gerekli bütün nakliyecilik ve Derince Evden Eve Nakliyat hizmetlerini yerine getirmektedir.

Şehirlerarası ,şehir içi taşıma, fuar,büro taşımacılğı hizmetleri evden eve parsiyel eşya taşıma, iller arası nakliyat hizmetlerini hijyenik şartlarda sağlamak için tek kullanımlık strec kullandıktan sonra balonlu nylon ile mobilyanın paketlenmesi yapıldıktan sonra Derince Evden Eve Nakliyatı yapılarak gerçekleştirilmektedir. Derince Evden Eve Nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmek için ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılğı K-3 yetki belgelerini standartları yerine getirerek almıştır.müşteriye en ucuz nakliye konusunda her türlü imkanı sunarak müşteri beklentisini karşılamaktadır.DERİNCE evden eve Nakliyat firması olarak hizmetlerimizde daha çok makineleri kullanmayı tercih ediyor ve zamandan kazanmaya özen gösteriyoruz. İnsanlar yeni yaşam alanlarında bir an önce hayata devam etmek ve çok fazla vakit kaybetmemek istiyor. Geniş iç hacme sahip araçlarımız ile hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz ve kusursuz hizmetler sunuyoruz. Bu sistem sayesinde gün içerisinde yeni adreslerinize taşınabilmeniz mümkün oluyor. Çalışmalarımızı takip etmek ve referanslarımızı incelemk isterseniz sizler de sitemizdeki yerinizi alabilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz. DERİNCE evden eve nakliyat ekibine güvenmeniz için çok fazla neden var ve sitemizde bu nedenlere de yer vermiş bulunuyoruz. Piyasa fiyatının çok altında rakamlar ile sizler de kısa sürede taşınmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul’a 90 km uzaklıkta olan İzmit’in batısında ki Derince, birçok ilimizi; nüfusu, ekonomik yapısı ve gelişmesiyle geride bırakmıştır.

3 Kasım 1999 tarihinde yıllardır özlemle beklediği ilçe statüsüne kavuştu ve sınırları kuzeye doğru genişledi. Buna göre doğusunda Çınarlıdere, batısında Kaşkaldere arasına sıkışmış olan yaklaşık 100 bin nüfuslu Derince’nin kuzeyinde Çenedağ yer alırken güneyinde İzmit Körfezi bulunuyor.Derince’nin yüzölçümü mücavir alan olarak 1550 hektar’dır. İlçe, batısında Körfez, kuzeyinde İstanbul’un Şile, kuzeydoğusunda Kandıra ve doğusunda İzmit ilçeleriyle çevrilidir.

Derince’nin sınırları içerisinde birçok sanayi kuruluşu yer almaktadır bunlardan bazıları : Derince Limanı, Petrol Ofisi, Shell, Türkkablo, Koruma Tarım, Uzer Makine, Körfez Kimya, Varilsan, Tavas Yem fabrikalarıdır. Ayrıca Kocaeli emniyet Müdürlüğü, SSK Kocaeli Hastanesi, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Asker Hastanesi , Toprak Mahsulleri Ofisi gibi önemli kamu kuruluşları da yer almaktadır.

Dumlupınar, Deniz, Çenedağ, Sırrıpaşa, Çınarlı, Yenikent, Mersincik, Yavuz Sultan, İbn-i Sina, Fatih mahallelerinin yanı sıra Derince’ye ilçe olmasından sonra Karagöllü, Terziler, Çavuşlu, Tahtalı, Toylar (sonradan Merkez ilçeden ayrılıp buraya geçti), Geredeli ve Kaşıkçı muhtarlıkları bağlanmıştır.