Çalışma Saatlerimiz 08.00 - 19.00
İletişim +90 (262) 653 64 19 +90 (537) 573 10 96
E-mail hisaroglunakliyat@gmail.com

Araçlarımız

Taşımacılık hizmetinde kullandığımız araçlarımız taşıma hizmetleri için en iyi şekilde tasarlanmış araçlardır. Her zaman temiz ve bakımlı tutulan araçlarımız ile ev ve ofis eşyalarınızın kusursuz, emniyetli bir şekilde şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız.Her türden taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat ister şehir içi nakliyat taşımacılık, isterse şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti olsun gerçekleştirilir.


arac

gebze-nakliyat-arac

gebze-evden-eve-nakliyat-arac

gebze-evden-eve-nakliye-arac

Evden eve nakliyat esnasında size geniş kapsamlı servis anlayışıyla eşyalarınız yeni yerleşim yerine en dikkatli güvenli ve kolay şekilde nakliye edilir. Mesafeler Evden Eve Nakliyat için önemsizdir. Evden eve nakliyat, şehirden şehire nakliyat uzman kadrolarımız ve en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı, istifçisi ile 24 saat siz değerli müşteri adaylarımıza, kullanıcılarımıza hizmet etmekten mutluluk duyarız.Nakliye araçlarımız ev eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmiştir. Araç kasalarımız kapalı çelik kasa olup, içleri eşyanın taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi ve hasara uğramaması için suntalanmış ve üzeri halıfleks ile özel olarak kaplanmıştır. Bir evi bir seferde taşıyacak kapasitede olan büyük kamyonlarımızın yanısıra, şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek küçük kamyon ve kamyonetlerimiz de araç filomuzda mevcuttur.
gebze_evden_eve_nakliyat_araclarimiz

gebze-evden-eve-nakliyat-araci

evden-eve-nakliyat-araci

evden-eve-nakliye-araci

evden-eve-tasima-araci

One thought on “Araçlarımız

  1. merhabalar şunu belirtmeden geçemiyecem web sitesine kendi arabalarını koyan nadir nakliyat şirketlerinden birisiniz gerçekten bu yuzden tebrik ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − four =